Bel ons

Onze kantoren

Itzu Jobs heeft meer dan 25 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Limburg

Hasselt Office

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 63 10
hasselt.office@itzujobs.eu

Construct/VCU Limburg

Buitensingel 76 A1
3920 Lommel (Routebeschrijving)
Tel. 011 14 02 73
construct.limburg@itzujobs.eu

Customer Contact Hasselt

Hendrik van Veldekesingel 150
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 36 09 97

Customer Contact Limburg

Tiensesteenweg 168 G bus 601
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 54 97
Fax 011 49 49 50
call.limburg@itzujobs.eu

Genk

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 92
genk@itzujobs.eu

Hasselt Horeca & Events

Koning Boudewijnlaan 2 1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
horeca@itzujobs.eu

Hasselt Industrie

Koning Boudewijnlaan 2 1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
Fax 011 27 26 77
hasselt@itzujobs.eu

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56
info@itzujobs.eu

Inhouse Containers Maes

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56

Itzu Foreign Limburg

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 93
polska@itzujobs.eu

Lommel

Louis Pasteurstraat 21
3920 Lommel (Routebeschrijving)
Tel. 011 36 47 47
lommel@itzujobs.eu

Sint-Truiden

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 42 79
sint-truiden@itzujobs.eu

Tessenderlo

Neerstraat 5
3980 Tessenderlo (Routebeschrijving)
Tel. +32 13 45 89 96
tessenderlo@itzujobs.eu

Tienen

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 42 79

Tongeren

Kloosterstraat 2 b1
3700 Tongeren (Routebeschrijving)
Tel. 012 49 22 60
tongeren@itzujobs.eu

VMC Select

Jaarbeurslaan 17 11
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 30 55 19
info@vmc-select.be

Antwerpen

Antwerpen Horeca & Events

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)3 230 95 09
antwerpen.horeca@itzujobs.eu

Antwerpen Industrie

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpen@itzujobs.eu

Antwerpen Office

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. 03/3692745
antwerpen.office@itzujobs.eu

Bloom Jobs

Breendonkstraat 317 C
2830 Willebroek (Routebeschrijving)
Tel. 0484 18 25 80
zelfa@bloomjobs.be

Construct/VCU Kempen

Herenthoutseweg 44
2200 Herentals (Routebeschrijving)
Tel. 011 14 02 73
construct.kempen@itzujobs.eu

Customer Contact Antwerpen

Bresstraat 4
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)3 369 27 19

Customer Contact Mechelen

Kardinaal Mercierplein 2
2800 Mechelen (Routebeschrijving)
Tel. 015 85 89 65
call.mechelen@itzujobs.eu

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. 014 57 60 60
geel@itzujobs.eu

Herentals

Herenthoutseweg 44
2200 Herentals (Routebeschrijving)
Tel. 014 39 17 20
herentals@itzujobs.eu

Katoen Natie

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
katoennatie@itzujobs.eu

Turnhout

Korte Gasthuisstraat 51
2300 Turnhout (Routebeschrijving)
Tel. 014 14 02 15
turnhout@itzujobs.eu

Henegouwen

Charleroi

Rue du Petit Piersoulx 1 24
6041 Gosselies (Routebeschrijving)
Tel. 071 13 60 27

Luik

Construct/VCU Wallonie

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 69 79
liege.construct@itzujobs.eu

Huy Waremme

Chaussée Verte 93
4470 Saint-Georges-sur-Me (Routebeschrijving)
Tel. 04 290 47 86
huy@itzujobs.eu

Liège Customer Contact

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00

Liège Horeca & Events

Rue de L'Aéroport 58
4460 Grâce-Hollogne (Routebeschrijving)
Tel. 04 225 50 80
Fax 04 240 72 09
liege.horeca@itzujobs.eu

Liège Industrie

Rue d'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.industrie@itzujobs.eu

Liège Logistique

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
liege.logistique@itzujobs.eu

Liège Office

Rue D'abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.office@itzujobs.eu

Liège Sales & Retail

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 69 70
liege.sales@itzujobs.eu

Verviers

Place Nicolaï 21
4880 Aubel (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
verviers@itzujobs.eu

Namen

Namur

Rue des Artisans 3 C
5150 Floreffe (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@itzujobs.eu

Namur Office

Rue des Artisans 3 C
5150 Floreffe (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50

Oost-Vlaanderen

Beveren-Waas

Yzerhand 6
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
beveren@itzujobs.eu

Construct Vlaanderen

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. +32 9 395 11 06
construct.vlaanderen@itzujobs.eu

Customer Contact Gent

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 093 95 11 61
call.gent@itzujobs.eu

Gent

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 09 285 74 07
gent@itzujobs.eu

Itzu Foreign Beveren

Yzerhand 6
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
polska@itzujobs.eu

Office Oost-Vlaanderen

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 09 395 11 29
office.oostvlaanderen@itzujobs.eu

Waas & Dender (Zele)

Kouterstraat 71
9240 Zele (Routebeschrijving)
Tel. 092 96 44 74
waasendender@itzujobs.eu

Vlaams-Brabant

Brussel Office

Mechelsesteenweg 468
1930 Zaventem (Routebeschrijving)
Tel. 02/626.37.08
brussel.office@itzujobs.eu

Diest Food & Industrie

Ketelstraat 24
3290 Diest (Routebeschrijving)
Tel. 013 39 36 13
diest@itzujobs.eu

Leuven Office

Bondgenotenlaan 141
3000 Leuven (Routebeschrijving)
Tel. 016 79 54 22
leuven.office@itzujobs.eu

Waals-Brabant

Louvain La Neuve

Place de l'Université 16
1348 Louvain-la-Neuve (Routebeschrijving)
Tel. +32 10 69 00 63
louvainlaneuve@itzujobs.eu

West-Vlaanderen

Brugge

Baron Ruzettelaan 1 b1
8310 Assebroek (Routebeschrijving)
Tel. 050 85 98 60
brugge@itzujobs.eu

Kortrijk

Doorniksesteenweg 81 D
8500 Kortrijk (Routebeschrijving)
Tel. 56958206
kortrijk@itzujobs.eu

Office West-Vlaanderen

Groenbek 3
8790 Waregem (Routebeschrijving)
Tel. 056 95 82 05
office.westvlaanderen@itzujobs.eu

Waregem

Groenbek 3
8790 Waregem (Routebeschrijving)
Tel. 056 89 77 17
waregem@itzujobs.eu