Bel ons

Onze kantoren

Itzu Jobs heeft meer dan 25 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Limburg

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
info@itzujobs.eu

Construct Vlaanderen

Buitensingel 76 A1
3920 Lommel (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 14 02 73
construct@itzujobs.eu

Customer Contact Hasselt

Hendrik van Veldekesingel 150
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 36 09 97

Customer Contact Limburg

Tiensesteenweg 168 G bus 601
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 49 54 97
call.limburg@itzujobs.eu

Genk

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)89 86 98 92
genk@itzujobs.eu

Hasselt Horeca & Events

Koning Boudewijnlaan 2 1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 24 25 81
horeca@itzujobs.eu

Hasselt Industrie

Koning Boudewijnlaan 2 1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 24 25 81
hasselt@itzujobs.eu

Hasselt Office

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 28 63 10
hasselt.office@itzujobs.eu

Inhouse Containers Maes

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)16 79 54 22

Itzu Foreign Limburg

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)89 86 98 93
polska@itzujobs.eu

Lommel

Buitensingel 76 A
3920 Lommel (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 36 09 73
lommel@itzujobs.eu

Sint-Truiden

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 49 42 79
sint-truiden@itzujobs.eu

Tessenderlo

Neerstraat 5
3980 Tessenderlo (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)13 45 89 96
tessenderlo@itzujobs.eu

Tienen

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)11 49 42 79

Tongeren

Kloosterstraat 2 b1
3700 Tongeren (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)12 49 22 60
tongeren@itzujobs.eu

VMC Select

Jaarbeurslaan 17 11
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)89 30 55 19
info@vmc-select.be

Antwerpen

Antwerpen Horeca & Events

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)32 30 95 09
antwerpen.horeca@itzujobs.eu

Antwerpen Industrie

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)32 30 95 09
antwerpen@itzujobs.eu

Antwerpen Office

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)33 69 27 45
antwerpen.office@itzujobs.eu

Customer Contact Antwerpen

Bresstraat 4
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)33 69 27 19

Customer Contact Mechelen

Hanswijkstraat 33 A/002
2800 Mechelen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)15 85 89 65
call.mechelen@itzujobs.eu

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)14 57 60 60
geel@itzujobs.eu

Herentals

Herenthoutseweg 44
2200 Herentals (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)14 39 17 20
herentals@itzujobs.eu

Katoen Natie

Mechelsesteenweg 27
2018 Antwerpen (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)3 230 95 09
katoennatie@itzujobs.eu

Turnhout

Korte Gasthuisstraat 51
2300 Turnhout (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)14 14 02 15
turnhout@itzujobs.eu

Henegouwen

Charleroi

Rue du Petit Piersoulx 1 24
6041 Gosselies (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)71 13 60 27

Sittard

Poststraat 1
6135 KR Sittard (Routebeschrijving)
Tel. +31(0)6 158 309 27

Luik

Construct/VCU Wallonie

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 72 00
Fax 04 240 69 79
liege.construct@itzujobs.eu

Customer Contact Liège

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 72 00

Huy Waremme

Chaussée Verte 93
4470 Saint-Georges-sur-Me (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 90 47 86
huy@itzujobs.eu

Liège Horeca & Events

Place Saint-Jacques 10
4000 Liège (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 85 82 60
liege.horeca@itzujobs.eu

Liège Industrie

Rue d'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.industrie@itzujobs.eu

Liège Logistique

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 72 00
liege.logistique@itzujobs.eu

Liège Office

Rue D'abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.office@itzujobs.eu

Liège Sales & Retail

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)42 40 69 70
liege.sales@itzujobs.eu

Verviers

Place Nicolaï 21
4880 Aubel (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)4 240 72 00
verviers@itzujobs.eu

Namen

Namur

Rue des Artisans 3 C
5150 Floreffe (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)81 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@itzujobs.eu

Namur Office

Rue des Artisans 3 C
5150 Floreffe (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)81 58 53 50

Oost-Vlaanderen

Beveren-Waas

Yzerhand 6
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)37 75 60 52
beveren@itzujobs.eu

Customer Contact Gent

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)93 95 11 61
call.gent@itzujobs.eu

Gent

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)92 85 74 07
gent@itzujobs.eu

Itzu Foreign Beveren

Yzerhand 6
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)37 75 60 52
polska@itzujobs.eu

Office Oost-Vlaanderen

Blaisantvest 8
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)93 95 11 29
office.oostvlaanderen@itzujobs.eu

Waas & Dender (Zele)

Kouterstraat 71
9240 Zele (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)92 96 44 74
waasendender@itzujobs.eu

Vlaams-Brabant

Brussel Office

Mechelsesteenweg 468
1930 Zaventem (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)26 26 37 08
brussel.office@itzujobs.eu

Diest Food & Industrie

Ketelstraat 24
3290 Diest (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)13 39 36 13
diest@itzujobs.eu

Leuven Office

Bondgenotenlaan 141
3000 Leuven (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)16 79 54 22
leuven.office@itzujobs.eu

Waals-Brabant

Louvain La Neuve

Place de l'Université 16
1348 Louvain-la-Neuve (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)10 69 00 63
louvainlaneuve@itzujobs.eu

West-Vlaanderen

Brugge

Baron Ruzettelaan 1 b1
8310 Assebroek (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)50 85 98 60
brugge@itzujobs.eu

Kortrijk

Doorniksesteenweg 81 D
8500 Kortrijk (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)56 95 82 06
kortrijk@itzujobs.eu

Office West-Vlaanderen

Groenbek 3
8790 Waregem (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)56 95 82 05
office.westvlaanderen@itzujobs.eu

Waregem

Groenbek 3
8790 Waregem (Routebeschrijving)
Tel. +32 (0)56 89 77 17
waregem@itzujobs.eu