Bel ons

Onze kantoren

Itzu Jobs heeft meer dan 25 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Limburg

Hasselt Industrie

Koning Boudewijnlaan 2/1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
Fax 011 27 26 77
hasselt@itzujobs.eu

Construct/VCU Limburg

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 011 14 02 73
construct.limburg@itzujobs.eu

Customer Contact Limburg

Tiensesteenweg 168 G bus 601
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 54 97
Fax 011 49 49 50
call.limburg@itzujobs.eu

Genk

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 92
Genk@itzujobs.eu

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56
celine.meyers@itzujobs.eu

Horeca & Events

Koning Boudewijnlaan 2/1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
horeca@itzujobs.eu

Inhouse Itzu Cleaning Genk

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 91
itzucleaning@itzujobs.eu

Itzu Polska

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
polska@itzujobs.eu

Limburg Noord (Lommel)

Louis Pasteurstraat 21
3920 Lommel (Routebeschrijving)
Tel. 011 36 47 47
lommel@itzujobs.eu

Sint-Truiden

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 42 79
sint-truiden@itzujobs.eu

Tongeren

Heersterveldweg 1
3700 Tongeren (Routebeschrijving)
Tel. 012 49 22 60
tongeren@itzujobs.eu

Antwerpen

Antwerpen Industrie

Bresstraat 4
2018 Antwerpen 7 (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpen@itzujobs.eu

Antwerpen Office

Bresstraat 4
2018 Antwerpen 7 (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpenoffice@itzujobs.eu

Construct/VCU Kempen

Herenthoutseweg 44
2200 Herentals (Routebeschrijving)
Tel. 014 39 17 20
kempen.construct@itzujobs.eu

Customer Contact Mechelen

Kardinaal Mercierplein 2
2800 Mechelen (Routebeschrijving)
Tel. 015 85 89 65
call.mechelen@itzujobs.eu

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. 014 57 60 60
Fax 014 57 60 69
geel@itzujobs.eu

ITZU SELECT MECHELEN

Kardinaal Mercierplein 2
2800 Mechelen (Routebeschrijving)
Tel. 015 85 89 65
info@itzuselect.eu

Turnhout

Korte Gasthuisstraat 51
2300 Turnhout (Routebeschrijving)
Tel. 014 14 02 15
turnhout@itzujobs.eu

Luik

Construct/VCU Wallonie

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 69 79
liege.construct@itzujobs.eu

Huy Waremme

Chaussée Verte 93
4470 Saint-Georges-sur-Meuse (Routebeschrijving)
Tel. 04 290 47 86
huy@itzujobs.eu

Liège Horeca & Events

Rue de L'Aéroport 58
4460 Grâce-Hollogne (Routebeschrijving)
Tel. 04 225 50 80
Fax 04 240 72 09
liege.horeca@itzujobs.eu

Liège Industrie

Rue d'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.industrie@itzujobs.eu

Liège Logistique

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
liege.logistique@itzujobs.eu

Liège Office

Rue D'abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege.office@itzujobs.eu

Liège Sales & Retail

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 69 70
liege.sales@itzujobs.eu

Verviers

Les Plénesses 69/B
4890 Thimister-Clermont (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
verviers@itzujobs.eu

Namen

Namur

Chemin des Artisans 3C
5150 Floreffe (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@itzujobs.eu

Oost-Vlaanderen

Beveren-Waas

Yzerhand 6
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
beveren@itzujobs.eu

Construct Vlaanderen

Kouterstraat 71
9240 Zele (Routebeschrijving)
Tel. 092 96 44 74
construct.vlaanderen@itzujobs.eu

Gent

Ottergemsesteenweg Zuid 808 bus 300
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 09 277 77 66
gent@itzujobs.eu

Waas & Dender (Zele)

Kouterstraat 71
9240 Zele (Routebeschrijving)
Tel. 092 96 44 74
waasendender@itzujobs.eu

Vlaams-Brabant

Brussel Office

Ikaroslaan 1
1930 Zaventem (Routebeschrijving)
Tel. 02/626.37.08
brussel.office@itzujobs.eu

Diest Food & Industrie

Ketelstraat 24
3290 Diest (Routebeschrijving)
Tel. 013 39 36 13
diest@itzujobs.eu

Leuven Office

Philipssite 5 bus 1 kantoor 0.06
3001 Heverlee (Routebeschrijving)
Tel. 016 79 54 22
leuvenoffice@itzujobs.eu

West-Vlaanderen

Waregem

Schoendalestraat 63
8793 Sint-Eloois-Vijve (Routebeschrijving)
Tel. 056 89 77 17
waregem@itzujobs.eu

Waregem Cleaning

Groenbek 3
8790 Waregem (Routebeschrijving)
Tel. 056 89 77 17
waregem@itzujobs.eu