Bel ons

Onze kantoren

Itzu Jobs heeft meer dan 25 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Limburg

Hasselt Industrie

Koning Boudewijnlaan 2/1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
Fax 011 27 26 77
hasselt@itzujobs.eu

Call Limburg

Tiensesteenweg 168 G bus 601
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 54 97
Fax 011 49 49 50
call.limburg@itzujobs.eu

Construct/VCU Houthalen

Grote Baan 76
3530 Houthalen-Helchteren (Routebeschrijving)
Tel. 011 14 02 74
houthalen.construct@itzujobs.eu

Genk

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 92
Genk@itzujobs.eu

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56
celine.meyers@itzujobs.eu

Itzu Cleaning

Snoekweyerstraat 1
3600 Genk (Routebeschrijving)
Tel. 089 86 98 91
itzucleaning@itzujobs.eu

Sint-Truiden

Hasseltsesteenweg 74 bus 002
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 42 79
sint-truiden@itzujobs.eu

Tongeren

Heersterveldweg 1
3700 Tongeren (Routebeschrijving)
Tel. 012 49 22 60
tongeren@itzujobs.eu

Antwerpen

Antwerpen

Bresstraat 4
2018 Antwerpen 7 (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpen@itzujobs.eu

Construct/VCU Kempen

Herenthoutseweg 44
2200 Herentals (Routebeschrijving)
Tel. 014 39 17 20
kempen.construct@itzujobs.eu

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. 014 57 60 60
Fax 014 57 60 69
geel@itzujobs.eu

Mechelen

Kardinaal Mercierplein 2
2800 Mechelen (Routebeschrijving)
Tel. 015 85 89 65
call.mechelen@itzujobs.eu

Turnhout

Korte Gasthuisstraat 51
2300 Turnhout (Routebeschrijving)
Tel. 014 14 02 15
turnhout@itzujobs.eu

Luik

Construct/VCU Liège

Rue D'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 69 79
liege.construct@itzujobs.eu

Liège Industrie

Rue d'Abhooz 40
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege@itzujobs.eu

Luxemburg

Marche en Famenne

Avenue de la Toison d'Or 17
6900 Marche-en-Famenne (Routebeschrijving)
Tel. 084/37 70 84
marche@itzujobs.eu

Namen

Namur

Route de Louvain-La-Neuve 4 boite 7
5001 Belgrade (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@itzujobs.eu

Oost-Vlaanderen

Beveren-Waas

Stadionplein 1
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
beveren@itzujobs.eu

Gent

Ottergemsesteenweg Zuid 808 bus 300
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 09 277 77 66
gent@itzujobs.eu

Waas & Dender

Kouterstraat 71
9240 Zele (Routebeschrijving)
Tel. 092 96 44 74
waasendender@itzujobs.eu

Vlaams-Brabant

Diest

Ketelstraat 24
3290 Diest (Routebeschrijving)
Tel. 013 39 36 13
diest@itzujobs.eu

West-Vlaanderen

Waregem

Schoendalestraat 63
8793 Sint-Eloois-Vijve (Routebeschrijving)
Tel. 056 89 77 17
waregem@itzujobs.eu