Bel ons

Onze kantoren

Itzu Jobs heeft meer dan 15 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Hasselt Industrie

Koning Boudewijnlaan 2/1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
Fax 011 27 26 77
hasselt@itzujobs.eu

Liège Industrie

Rue d'Abhooz 31
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege@itzujobs.eu

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. 014 57 60 60
Fax 014 57 60 69
geel@itzujobs.eu

Namur

Route de Louvain-La-Neuve 4 boite 7
5001 Belgrade (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@itzujobs.eu

Houthalen

Grote Baan 76
3530 Houthalen-Helchteren (Routebeschrijving)
Tel. 011 14 02 73
houthalen@itzujobs.eu

Antwerpen

Bresstraat 4
2018 Antwerpen 7 (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpen@itzujobs.eu

Beveren-Waas

Stadionplein 1
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
beveren@itzujobs.eu

Waregem

Schoendalestraat 63
8793 Sint-Eloois-Vijve (Routebeschrijving)
waregem@itzujobs.eu

Genk

Mieënbroekstraat 28
3600 Genk (Routebeschrijving)
itzucleaning@itzujobs.eu

Gent

Ottergemsesteenweg Zuid 808 bus 300
9000 Gent (Routebeschrijving)
Tel. 09 277 77 66
gent@itzujobs.eu

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56
backoffice@itzujobs.eu

Marche en Famenne

Avenue de la Toison d'Or 17
6900 Marche-en-Famenne (Routebeschrijving)
Tel. 084/37 70 84
marche@itzujobs.eu

Construct/VCU Liège

Rue D'Abhooz 31
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 69 70
Fax 04 240 69 79
liege.construct@itzujobs.eu

Turnhout

Korte Gasthuisstraat 51
2300 Turnhout (Routebeschrijving)
Tel. 014 14 02 15
turnhout@itzujobs.eu

Sint-Truiden

Tiensesteenweg 168
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 49 66
sint-truiden@itzujobs.eu

Diest

Ambachtenlaan 13
3294 Molenstede (Routebeschrijving)
diest@itzujobs.eu